Doprava a platba

 

Kdy a jak dostanu své zboží?

Po potvrzení objednávky, které vám bude zasláno na Vámi uvedený email, je objednávka platná a námi zaevidovaná. Zboží bude expedováno dle dodacích lhůt uvedených u jednotlivých výrobků.

 

DOPRAVA

  CENA
Nad 999,- Kč a u akcí DOPRAVA ZDARMA ZDARMA
Dobírka ČESKÁ POŠTA 110,- Kč
Dobírka PPL 134,- Kč
Dobírka Zásilkovna 124,- Kč
Platba předem doporučený balík ČESKÁ POŠTA 65,- Kč
Platba předem doporučený balík PPL 89,- Kč
Platba předem Zásilkovna 79,- Kč
SLOVENSKO dobírka PPL 295,- Kč
SLOVENSKO platba předem doporučený balík PPL 250,- Kč

 

PLATBA PŘI PŘEVZETÍ ZÁSILKY: V případě zvolení platby při převzetí zásilky se kupující potvrzením objednávky zavazuje k převzetí dobírky a k uhrazení příslušné částky (platbu přebírá pošta nebo expresní služba). V případě ciziny je dobírky vybírána v příslušné cizí měně dle aktuálního kurzu. Pokud zboží nebude kupujícím převzato, je povinen uhradit náklady na poštovné.

 

PLATBA PŘEDEM NA ÚČET: Vaše zboží bude odesláno po připsání příslušné částky na náš účet. Pokud neobdržíme platbu do pěti dnů po vypršení splatnosti faktury, objednávka bude automaticky zrušena. Číslo účtu je 2366200399/0800, variabilní symbol je číslo objednávky.

 

PLATBA DÁRKOVOU POUKÁZKOU:  Máte možnost platit dárkovou poukázkou, a to buď od společnosti SODEXO (FLEXIPASS, VITALPASS, DÁRKOVÝ POUKAZ) a nebo ACCOR SERVICES (COMPLIMENTS MEDICA, COMPLIMENTS MULTI, COMPLIMENTS DÁRKOVÝ TICKET), nově také poukázkami UNIŠEK a z programu BENEFITY, včetně tzv. ZAMĚSTNANECKÝCH ÚČTŮ. Platbu provedete zasláním poukázek v příslušné hodnotě na naší kontaktní adresu. V případě, že nechcete platit tímto způsobem celou částku, kontaktujte nás, platbu Vám rádi upravíme na více možností. V případě platby z Vašeho zaměstnaneckého účtu Vám rádi vystavíme fakturu.

Dárková poukázka 

 

Platil lze i přes Gallery Beta

 

Pokud se rozhodnete vyzvednout a zaplatit zboží na některé z našich poboček, můžete využít také platbu kartou BENEFIT PLUS.

 

GARANCE BEZPEČNÉ PLATBY PLATEBNÍMI KARTAMI NA INTERNETU!

 

Jaké jsou výhody platby kartou?

  • Rychlost platby, která je uskutečněna cca do 5 sekund. Na rozdíl od platby převodem z účtu se nečeká na mezibankovní převod, který je až 3 dny a zboží není expedováno s několikadenním zpožděním, ale ihned.
  • V okamžiku přebírání zboží u sebe nemusíte mít hotovost.
  • Bezpečný a pohodlný způsob nakupování.

 

Je platba kartou bezpečná?

  • Při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení – nejmodernější celosvětová aplikace kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na internetu.
  • Údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance.
  • Nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě.
  • přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje

 

Kupující je povinen prohlédnout zboží bezprostředně při jeho převzetí za přítomnosti doručovatele. Jsou-li zjištěny zjevné vady zboží, za které se považují všechny vady zjistitelné při převzetí zboží, zejména porušení obalu, je kupující povinen s doručovatelem vyhotovit záznam opoškození při doručování. Kupující je v takovémto případě oprávněn zboží nepřevzít. Zjevné vady poté kupující neprodleně reklamuje u prodávajícího. Podminkou takovéto reklamace je však doložení záznamu o poškození zboží během doručování podepsané doručovatelem. Při dodržení těchto zásad předejdete případným komplikacím s reklamací zboží poškozeného během doručování.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“,