Aktuality obchodu BRYLE-ONLINE

PáTEK 02. čERVEN 2017 | RSS Feed

TO NEJLEPŠÍ S RAY-BAN®

autor: Brýle-online | napsat komentář

Děkujeme, že jste si vybrali značku RAY-BAN®. Již od roku 1937 – s cílem chránit oči pilotů před škodlivým slunečním zářením – patří tato značka k předním výrobcům brýlových čoček.

RAY-BAN®je průkopníkem v oblasti polarizačních gradálních čoček a využívá nejmodernější technologie ke zdokonalení antireflexní a hydrofóbní povrchové úpravy. Vše, co dělá, se řídí původním cílem: chránit oči uživatelů, zajistit maximální funkčnost a doplnit jejich každodenní vzhled různými variantami oblíbených designů.

OPTICKÉ A SLUNEČNÍ BRÝLE S ČOČKAMI NA PŘEDPIS RAY-BAN®

Nyní poprvé máte možnost využít širokou škálu obrub s originálními čočkami na předpis značky RAY-BAN®. Ty jsou dostupné ve vyhotoveních pro čiré i sluneční brýle, a v každém ohledu splňují špičkové standardy této značky.

Ikonické sluneční brýle RAY-BAN® si stíhací piloti nasadili poprvé před 80 lety. Zatímco technologie od té doby neskutečně pokročila, jedna věc se nezměnila: kdekoliv uvidíte nezaměnitelné logo RAY-BAN®, máte jistotu bezkonkurenční kvality. A nyní můžete mít stejný punc originality také na vašich nových brýlových čočkách. Logo RAY-BAN® je umístěno v rohu pravé brýlové čočky a iniciály RB jsou vyryty na levé.

Barva je důležitou součástí vzhledu značky RAY-BAN® a u brýlových čoček na předpis tomu nebude jinak. Nové brýlové čočky jsou k dispozici pro širokou nabídku nejoblíbenějších tvarů včetně modelů Aviator, Wayfarer, Clubmaster a Erika. Zkombinujte je s průhlednými nebo barevnými brýlovými čočkami ve škále od standardní G-15 až po zrcadlové nebo gradální efekty.

Každé brýle s brýlovými čočkami RAY-BAN® na předpis jsou navrženy podle konkrétních parametrů vidění zákazníka (předpis, vzdálenost zornic, výška optického středu) a technických vlastností vybrané obruby.

Kompletní dioptrické brýle RAY-BAN® je možné objednat pouze osobně na našich očních optikách. Pro vice informací nás neváhejte kontaktovat na našich kamenných provozovnách nebo na info@optik-trnka.cz a info@bryle-online.cz

Aktuality z Pondělí 22. květen 2017

Archiv aktualit