Aktuality obchodu BRYLE-ONLINE

PáTEK 02. PROSINEC 2016 | RSS Feed

Darujte brýle na čtení Porsche Design !

autor: Brýle-online | napsat komentář

Využijte této jedinečné nabídky a podlehněte kouzlu kompletních čtecích brýlí Porsche Design P 8801, osazených plastovými čočkami s antireflexní úpravou. Nyní Vám nabízíme možnost objednat 2 ks těchto brýlí za speciální vánoční cenu 7490,-Kč. Kupte jedny sobě a druhé můžete třeba darovat někomu blízkému pod stromeček. Každé z těchto brýlí můžou mít jiné dioptrické hodnoty. Kompletní čtecí brýle Porsche Design jsou jediné kvalitní brýle tohoto druhu na trhu! Navíc je zde možnost výměny čoček v případě změny dioptrií. Brýle jsou nyní skladem v různých barvách, dodávané v originálním pouzdře. Uvedená cena brýlí Porsche Design P 8801 je včetně čoček! Vyzkoušejte si rozdíl mezi brýlemi z drogerie a brýlemi Porsche Design!

Plastové čočky s antireflexní úpravou!

Antireflexní vrstva zaručuje křišťálově čisté vidění. Tak velké nadšení, jako čočky s antireflexní vrstvou, přineslo jen málo produktů na trhu. Tato tenká vrstva, která je nanesená na brýlovou čočku, dokáže snížit odlesky a eliminuje oslnění. Její výhodou je snížení únavy očí. Antireflexní vrstva poskytuje optimální pohodlí při jízdě automobilem v noci, neboť snižuje oslnění. To je výhodou také při práci na počítači. Skrze čočky s  antireflexní úpravou vidíte jasněji a pro okolí jsou tyto čočky méně nápadné. Pokud máte vyšší dioptrie, pak čočka s antireflexní vrstvou vypadá opticky tenčí.

 
 

 

 

 

 

Porsche Design P 8801 Porsche Design P 8801 new color
Porsche Design P 8801 Porsche Design P 8801 new color

 

 

 

Dárek k nákupu!

Nyní navíc jako dárek k nákupu Garanční karta zdarma! Ušetřete až 75% z ceny původních brýlí při nákupu brýlí nových. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

 

Garanční karta - Basic do 5 000,- Garanční karta - Standard do 10 000,-
Garanční karta - Basic do 5 000,- Garanční karta - Standard do 10 000,-

Aktuality z Úterý 01. listopad 2016

Archiv aktualit